Duben 2014

onen svět?

4. dubna 2014 v 12:16
Někdo říká ,že smrt není konec? Cokdyž je, ale to člověk nezistí dokud nepřejde na konec tunelu za bílím světlem onoho světa nebo jeho cesta skončí.Můžeme o tom vést spekulace nebo se rozdělit na dva tábory , ale spekulace nikdo nepotvrdí a ani nevyvrátí.Pokid něco je nezjistíž to dokud nezemřeš ,ale to si but neuvědmí a nebo to nemůže nikomu říct peotože se vrátiot spět nelze!
Pak je tu další možnost a to reinkrimace. Mohla jsem v minulém životě být třeba johanka z arku ,kleopatra a nebo můžu být na sětě poprvé. One je lepší v něco věřit neš nevěřit v nic. 4lověk se na svět pak dívá jinak a to lepším pohledem věřte mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Věřte i sami sobě a nenechte se zmást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

náušnice : styly

4. dubna 2014 v 12:06 dílnička
káždá milujeme náušnice ! Neštve vás někdy pokud ,ale uvidíte stejné náušnice na někom jiném ? Mě ano!
Vyrobme si takové které budou jen naše!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

můj make-up

4. dubna 2014 v 11:48 můj make-up
Vymyslela jsem si svůj vlastní druh make-upu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

trend číslo 1

4. dubna 2014 v 11:15
trend č. 1
barva roku lila
má barva rokučerná
vaše barva roku? ps napište do komentáře a pak udělám anketu.
kousky co tet letí: džíny.
u mě logíny a uvás?